Tillbaka till samtliga rapporter

Höga kanter

Rapporterat av iOS i kategorin Gång- och cykelbana, anonymt 21:10, torsdag 21 januari 2021

Skickades till Lysekils kommun, 5 minuter senare

Vid slutet av backen var det asfalterat en bit. Men där var väldigt höga kanter för att komma upp med rullstol eller permobil. Backen upp mot Dona området bakom gullmarsvallen

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?