Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysning som lyser dåligt

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Anette syvertsson, 11:39, onsdag 20 januari 2021

Skickades till Forshaga kommun, 1 minut senare

Gatubelysning på Lövgatan .Mellan 5-7 är det en lampa som lyser dåligt

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 11:53, onsdag 17 februari 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?