Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysningen trasig på Ängbacksgatan mellan 7-11

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 15:30, ons 2 december 2020

Skickades till Forshaga kommun, 5 minuter senare

Gatubelysningen trasig på Ängbacksgatan mellan 7-11

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Klart

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 16:25, tors 3 december 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.