Tillbaka till samtliga rapporter

Återvinningscentral, macken

Rapporterat av Android i kategorin Nedskräpning av Jasmina, 16:58, fredag 20 november 2020

Skickades till Göteborgs kommun, 2 minuter senare

Runt varje återvinningscentral dräller massor av skräp. Behållarna är undermåliga. Renhållningsarbetarna tycker inte att det är deras uppgift att plocka det som har hamnat på marken.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?