Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig gatubelysning

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 20:32, fre 3 juli 2015

Skickades till Skurups kommun, 2 minuter senare

Vid stigen som går mellan disponentvägen 9 och disponentvägen 8 är en lyktstolpe sned och håller på att välta.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 10:54, tis 4 augusti 2015

  • Lyktstolpen har rättats till men saknar fortfarande markfäste. Fundamentet står fortfarande löst i marken.

    Postat anonymt 10:54, tis 4 augusti 2015

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?