Tillbaka till samtliga rapporter

Glas på cykelvägen

Rapporterat av Android i kategorin Gång- och cykelvägar, anonymt 09:07, söndag 18 oktober 2020

Skickades till Forshaga kommun, 2 minuter senare

Glas på cykelvägen.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Vi informerar fastighetsskötaren.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Forshaga kommun (Forshaga Kommun) 06:30, måndag 19 oktober 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?