Tillbaka till samtliga rapporter

Nedskräpning

Rapporterat av iOS i kategorin Nedskräpning och klotter av Sigurd Asvaldsson, 14:47, lördag 17 oktober 2020

Skickades till Klippans kommun, 2 minuter senare

Gammalt taggtråd staket

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • GPS koordinator stämmer ej

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 13:20, tisdag 20 oktober 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?