Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig lampa

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 11:43, tis 29 september 2020

Skickades till Forshaga kommun, 1 minut senare

Lövgatan 13

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Klart

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 13:08, fre 2 oktober 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.