Tillbaka till samtliga rapporter

Dumpning

Rapporterat av iOS i kategorin Nedskräpning och klotter, anonymt 12:00, onsdag 16 september 2020

Skickades till Klippans kommun, 5 minuter senare

Dumpning

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hämtad

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 13:56, onsdag 16 september 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?