Tillbaka till samtliga rapporter

Nedskräpning i naturområde, sopdumpning

Rapporterat av Android i kategorin Nedskräpning av Lena Olsson, 16:13, söndag 13 september 2020

Skickades till Göteborgs kommun, 1 minut senare

Illegal sopdumpning.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Kontaktcenter sysslar inte med att hantera ärendet och skicka till rätt instans, som det påstås. De svarade att jag skulle kontakta det kommunala bolaget Higab. Jag varken kan eller vill, då vi har en instans just för detta.

    Postat av Lena Olsson 17:29, söndag 11 oktober 2020
    Fortfarande öppen, via enkät

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?