Tillbaka till samtliga rapporter

Mörk lampa

Rapporterat av Android i kategorin Gatubelysning, anonymt 12:49, tors 20 augusti 2020

Skickades till Forshaga kommun, 1 minut senare

Lampa trasig på Rönnliden 9

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Klart

    Tillstånd ändrat till: Finns redan

    Postat anonymt 08:36, fre 21 augusti 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.