Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysning/stolpe mellan hus 34 och 36.

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 21:48, mån 17 augusti 2020

Skickades till Alingsås kommun, 2 minuter senare

Gatubelysning mellan dessa hus fungerar ej.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 12:54, tis 18 augusti 2020

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 14:15, mån 24 augusti 2020

  • Fungerar fortfarande inte. Även belysning vid hus nr 44 fungerar ej.

    Postat anonymt 21:22, tors 24 september 2020

  • Flera gatbelysningar från Gamla Kungsvägen 34-42 lyser inte

    Postat av Erik Eriksson 11:00, mån 9 november 2020

  • Flera gatbelysningar från Gamla Kungsvägen 34-42 lyser inte

    Postat av Erik Eriksson 11:01, mån 9 november 2020

  • Kund Erik , Eriks Ställningar ringer in om att det är flera gatlampor som inte lyser mellan Gamla Kungsvägen 34-42

    Postat av Erik Eriksson 12:32, mån 9 november 2020

  • Kund Erik , Eriks Ställningar ringer in om att det är flera gatlampor som inte lyser mellan Gamla Kungsvägen 34-42

    Postat av Erik Eriksson 12:33, mån 9 november 2020

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Utreds

    Postat anonymt 07:36, ons 11 november 2020

  • 18/11 är gatubelysning vid hus 34 och 36 lagat, däremot är inte lampan bytt vid hus 44. Så gör en ny anmälan på gatubelysning gamla kungsvägen 44.

    Postat anonymt 01:39, tors 19 november 2020

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 06:32, tors 19 november 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?