Tillbaka till samtliga rapporter

Skylten "Rallaregatan" i korsningen hänger ner

Anonym rapport i kategori Vägmärken och skyltar, 18:47, måndag 27 juli 2020

Skickades till Kil, 3 minuter senare

Vet inte hur länge den har hängt så. Skulle uppskattas om kommunen kunde fixa den och se till att den pekar åt rätt håll också. Skylten står precis vid korsningen mellan löparegatan och harkevålsvägen, vid ett rött staket.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för att ni ordnade det så snabbt!

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 19:11, fredag 31 juli 2020

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören; Tillstånd ändrat till: Löst, 19:11, fredag 31 juli 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?