Tillbaka till samtliga rapporter

Friliggande elkablar

Anonym rapport i kategori Lekplatser, 09:18, lördag 18 juli 2020

Skickades till Lysekils kommun, 1 minut senare

Kablage som verkar utdragna ur en lampa. Det är den bud den lilla rutschkanan på lekplatsen i stadsparken.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?