Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysning

Rapporterat av Android i kategorin Gatubelysning, anonymt 07:55, ons 8 april 2015

Skickades till Ovanåker, 5 minuter senare

Trasig gatlamps armatur i korsningen

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 18:27, ons 6 maj 2015