Tillbaka till samtliga rapporter

Söndriga gatulyktor

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 15:05, lör 4 april 2015

Skickades till Skurups kommun, mindre än en minut senare

Slingan runt bräknehus är flertalet lampor söndriga

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 20:14, lör 2 maj 2015

  • Trasiga belysningsstolpar i Bräknhus (6st).

    Postat anonymt 20:18, mån 5 november 2018

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?