Tillbaka till samtliga rapporter

Glaskross

Rapporterat av Android i kategorin Gång- och cykelbana, anonymt 15:25, onsdag 17 juni 2020

Skickades till Lysekils kommun, 4 minuter senare

Krossat fönster med mycket glas som ligger på gångbanan

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?