Tillbaka till samtliga rapporter

Tätt i avlopp

Rapporterat av iOS i kategorin Vatten och avlopp, anonymt 20:53, tors 28 maj 2020

Skickades till Forshaga kommun, 1 minut senare

Tätt i avloppsledning mellan bostadshus och brunn vid gata.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Åtgärdat 1/6.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 06:30, tis 2 juni 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.