Tillbaka till samtliga rapporter

Staket runt dammen. Staketet har gett vika lite. Det gäller staketet mot elisefreds förskola parkering.

Anonym rapport i kategori Park, 19:01, söndag 24 maj 2020

Skickades till Skurups kommun, 4 minuter senare

Upptäckte att staketet börjar luta och man kan ta sig in till dammen. Upptäckte detta den 20/5.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören; Tillstånd ändrat till: Löst, 22:30, söndag 21 juni 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.