Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysning sönder

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 22:33, lördag 16 maj 2020

Skickades till Skurups kommun, 2 minuter senare

Gatubelysning sönder utanför bergsgatan 6

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tittar på det så fort vi har möjlighet !!

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 06:40, måndag 18 maj 2020

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 13:07, söndag 14 juni 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.