Tillbaka till samtliga rapporter

Söndrig gatubelysning.

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 13:31, måndag 11 maj 2020

Skickades till Skurups kommun, 4 minuter senare

Belysning sönder. lyser inte.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Har problem med en kablarna i området, håller på att felsöka

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 13:37, måndag 11 maj 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?