Tillbaka till samtliga rapporter

Söndrig gatubelysning.

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 13:23, måndag 11 maj 2020

Skickades till Skurups kommun, 2 minuter senare

Gatubelysning är sönder.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Problem med kablarna, pågår felsökning

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 13:39, måndag 11 maj 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?