Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysning fungerar ej.

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 07:12, torsdag 7 maj 2020

Skickades till Skurups kommun, 3 minuter senare

Vad jag kan se är det bara denna belysning som inte fungerar i gatan. Helt svart på natten.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Vi tittar på det så fort som möjligt

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 08:15, torsdag 7 maj 2020

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 09:40, fredag 5 juni 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.