Tillbaka till samtliga rapporter

Asfalten sliten och hålig på Lantmannagatan.

Anonym rapport i kategori Övrigt, 08:33, torsdag 23 april 2020

Skickades till Skurups kommun, 1 minut senare

Det finns många små och större hål på Lantamannagatan, det ser slitet och trist ut. Vi hoppas att ni kan asfaltera gatan i samband med att ni asfalterar efter elarbete som är gjort i veckan.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Kommer att asfalteras under året

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 06:46, tisdag 28 april 2020

  • Fortfarande öppen, via enkät, 08:54, torsdag 21 maj 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?