Tillbaka till samtliga rapporter

Skräp

Rapporterat av Android i kategorin Nedskräpning, anonymt 16:57, måndag 6 april 2020

Skickades till Skurups kommun, 2 minuter senare

Skräp mellan staketen

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Detta är Trafikvekets område, vi kontaktar ägarna och ber dom städa. Buskaget utanför staketet är Brösarps grus.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 07:29, tisdag 7 april 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.