Tillbaka till samtliga rapporter

Ett stort träd hänger ut över körbanan.

Anonym rapport i kategori Vägar (Riksvägar/Trafikverket), 19:58, fredag 27 mars 2020

Skickades till Trafikverket, 3 dagar, 12 timmar, 51 minuter senare

Det är precis i kurvan efter avfarten in till Albotorget i Skepplanda.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Kategori ändrat från ‘Träd och buskage’ till ‘Vägar (Riksvägar/Trafikverket)’

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 09:46, tisdag 31 mars 2020

  • Tack för din anmälan. Ärendet är överfört till Trafikverket som ansvarar för vägen. Hälsningar Kontaktcenter

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 09:49, tisdag 31 mars 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?