Tillbaka till samtliga rapporter

Glas

Rapporterat av iOS i kategorin Vägar (Riksvägar/Trafikverket), anonymt 15:03, torsdag 26 mars 2020

Skickades till Trafikverket, 37 minuter senare

Det ligger glas på bron och i gruset bredvid bron emot Pizzeria damille

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Kategori ändrat från ‘Vägar (Övriga)’ till ‘Vägar (Riksvägar/Trafikverket)’

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 15:35, torsdag 26 mars 2020

  • Tack för anmälan.

    Vägen tillhör Trafikverket så ärendet överförs till dem.

    Hälsningar kontaktcenter

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 15:36, torsdag 26 mars 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?