Tillbaka till samtliga rapporter

Löv, kvistar

Rapporterat i kategori Vägar (Riksvägar/Trafikverket) av Ulrica, 16:18, onsdag 25 mars 2020

Skickades till Trafikverket, 16 timmar, 21 minuter senare

Backen mellan Alvehm och busshållplatsen Båstorp ligger mycket löv, kvistar, grenar

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Kategori ändrat från ‘Träd och buskage’ till ‘Vägar (Riksvägar/Trafikverket)’

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 08:39, torsdag 26 mars 2020

  • Hej och tack för anmälan!

    Vägen tillhör Trafikverket så ärendet överförs till dem.

    Hälsningar kontaktcenter

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 08:39, torsdag 26 mars 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?