Tillbaka till samtliga rapporter

Det ligger en jättestor snöhög vid vårt hus.

Anonym rapport i kategori Vinterväghållning, 10:45, onsdag 25 mars 2020

Skickades till Söderhamns kommun, 4 minuter senare

Snöhögen har hamnat fel. Tacksam om det togs bort.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 11:18, onsdag 22 april 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.