Tillbaka till samtliga rapporter

Sopsäck

Rapporterat av iOS i kategorin Nedskräpning och klotter, anonymt 10:13, onsdag 25 mars 2020

Skickades till Klippans kommun, 1 minut senare

Sopsäck vid slänten.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 21:20, onsdag 22 april 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?