Tillbaka till samtliga rapporter

Åvägen skräp på höger sida en bit in på vägen

Rapporterat av Android i kategorin Nedskräpning, anonymt 10:27, tisdag 24 mars 2020

Skickades till Perstorps kommun, 2 minuter senare

Ligger ca 7 sopsäckar med skräp

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?