Tillbaka till samtliga rapporter

Material efter trafikolycka

Rapporterat av iOS i kategorin Vägar (Riksvägar/Trafikverket), anonymt 16:45, onsdag 19 februari 2020

Skickades till Trafikverket, 16 timmar, 14 minuter senare

Skulle behöva städas upp då det ligger glas, plast etc efter en trafikolycka i Fredags den 14/2.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • *Kategori ändrat från ‘Nedskräpning’ till ‘Vägar (Riksvägar/Trafikverket)’*

    Postat anonymt 08:56, torsdag 20 februari 2020

  • Tack för anmälan.

    Vägen tillhör Trafikverket så ärendet överförs dit.

    Hälsningar kontaktcenter

    Postat anonymt 08:59, torsdag 20 februari 2020

  • Delarna efter trafikolyckan är bortstädade!

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 13:53, måndag 16 mars 2020

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören; Tillstånd ändrat till: Löst, 13:54, måndag 16 mars 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.