Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig gatubelysning

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 10:44, lör 31 januari 2015

Skickades till Skurups kommun, 1 minut senare

Väg 101 strax efter korsningen mot Snårestad har den sista gatubelysningslampan slocknat. Detta räknat om man kommer från Skivarpshållet.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören; Tillstånd ändrat till: Löst, 15:46, lör 28 februari 2015

  • Gatubelysningen fungerade dagen efter.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 15:46, lör 28 februari 2015

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.