Tillbaka till samtliga rapporter

Någon tappat småsten på flertalet ställen Östergatan.

Anonym rapport i kategori Vägar (Övriga), 15:03, onsdag 12 februari 2020

Skickades till Skurups kommun, 2 minuter senare

Massor småsten/makadam som trillat av något lass. Främst i rondellen Östergatan/Hagtornsgatan. Också mycket vid stoppet vid Föreningsgatan. Även lite längs hela gatan.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Snyggt jobbat Skurups Kommun!

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 09:27, fredag 14 februari 2020

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören; Tillstånd ändrat till: Löst, 09:27, fredag 14 februari 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?