Tillbaka till samtliga rapporter

Hushålls sopor igen

Rapporterat av Android i kategorin Nedskräpning och klotter av Ingmar Lövdahl, 22:25, onsdag 12 februari 2020

Skickades till Klippans kommun, 5 minuter senare

Vid bron över smålandsån/Bjersgårdsvägen

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hämtad

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 14:44, torsdag 13 februari 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?