Tillbaka till samtliga rapporter

Belysning på Surte station fungerar ej

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 20:11, tisdag 28 januari 2020

Skickades till Ale kommun, 4 minuter senare

All belysning är släckt. Obehagligt mörkt.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Kategori ändrat från ‘Hållplats’ till ‘Gatubelysning’

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 09:24, onsdag 29 januari 2020

  • Tack för anmälan.

    Ärendet överförs till Ale El. Det sker rondering nu i veckorna så detta kommer att åtgärdas snart.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 09:25, onsdag 29 januari 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?