Tillbaka till samtliga rapporter

Bil står olämpligt

Anonym rapport i kategori Gator, skyltar och parkering, 18:02, fredag 24 januari 2020

Skickades till Klippans kommun, 2 minuter senare

Bil står dumt parkerad precis vid min tomt. Bilen står på gräset som enligt parkeringsvakt måste vara fri från bilar eftersom det är en brandväg. Dessutom hör inte bilen hemma här utan göms undan eftersom han har blivit hotad.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Flyttad

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 14:42, måndag 27 januari 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?