Tillbaka till samtliga rapporter

Trasiga lampor

Rapporterat av Android i kategorin Gatubelysning, anonymt 07:22, torsdag 23 januari 2020

Skickades till Kil, 3 minuter senare

Svart i stenåsenbacken..man får leda cykeln ner ser inget! Sökväg

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Det ska vara ljus där nu. Med vänlig hälsning Annelie Kils kommun

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 14:34, tisdag 11 februari 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?