Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig gatlampa

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 21:00, onsdag 22 januari 2020

Skickades till Ale kommun, 4 minuter senare

Trasig gatlampa på den kommunala delen av Gruvåsvägen i Älvängen

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. Ärendet är översänt till Ale El. Vi inväntar återkoppling. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 09:04, torsdag 23 januari 2020

  • Belysningen kommer att laga detta under ronderingen som startar i februari. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 11:52, torsdag 23 januari 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?