Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig gatubelysning

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 19:17, onsdag 22 januari 2020

Skickades till Skurups kommun, 2 minuter senare

Gatubelysningen sönder på belegatan, fenjagatan, och norra delen av svaneholmsvägen upp mot bräkne. Har hänt onsdag kväll.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?