Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig lampa

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 18:04, lördag 18 januari 2020

Skickades till Lidingö, 1 minut senare

Ytterligare en Trasig lampa på konsul Bohmans väg.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?