Tillbaka till samtliga rapporter

Asfalt i Gång Defekt Store Huller Nybrogatan 20-22

Rapporterat i kategori Gång och cykelbana av Mogens Uldall-Ekman, 12:51, onsdag 15 januari 2020

Skickades till Klippans kommun, 3 minuter senare

Hul og Skador på Gång.. Kan være farligt og føre til fald..

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 07:58, fredag 14 februari 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?