Tillbaka till samtliga rapporter

Stängsel trasigt

Rapporterat av iOS i kategorin Hundrastgårdar, anonymt 14:16, söndag 12 januari 2020

Skickades till Ale kommun, 3 minuter senare

Mindre hundar kan ta sig igenom

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för anmälan.

    Ärendet överförs till berörd enhet.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 08:10, måndag 13 januari 2020

  • Hej! vi kollar och rättar till staketet.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (anders Alfredsson) 14:50, måndag 13 januari 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?