Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig gatubelysning utanför V Gränsgatan 5 / 6

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 08:46, onsdag 8 januari 2020

Skickades till Skurups kommun, 4 minuter senare

Sannolikt en trasig lampa, varit mörkt under ett par veckor nu.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 09:03, onsdag 5 februari 2020

  • Hej Gatulampan Västra Gränsgatan 5 är sönder igen. Har varit det i några veckor. Var vänlig o laga den då det är jättemörkt utanför. Tack! Hälsningar grannen på nr 6

    Postat anonymt 21:15, tisdag 7 april 2020

  • Hej Gatulampan Västra Gränsgatan 5 är sönder igen. Har varit det i några veckor. Var vänlig o laga den då det är jättemörkt utanför. Tack! Hälsningar grannen på nr 6

    Postat anonymt 21:15, tisdag 7 april 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.