Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig lampa på elljusspåret

Rapporterat av Android i kategorin Gatubelysning, anonymt 17:15, fre 20 december 2019

Skickades till Ale kommun, 5 minuter senare

En icke-fungerande lampa strax innan spåret vänder norrut (medsols)

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för anmälan.

    Ärendet överförs till berörd enhet.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 09:57, mån 23 december 2019

  • Ljusslingan tillhör ej gatubelysningen

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 13:32, måndag 4 maj 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.