Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig lampa på elljusspåret

Rapporterat av Android i kategorin Gatubelysning, anonymt 17:15, fre 20 december 2019

Skickades till Ale kommun, 5 minuter senare

En icke-fungerande lampa strax innan spåret vänder norrut (medsols)

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för anmälan.

    Ärendet överförs till berörd enhet.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 09:57, mån 23 december 2019

  • Ljusslingan tillhör ej gatubelysningen

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Nihlén) 13:32, måndag 4 maj 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?