Tillbaka till samtliga rapporter

Det behövs vägbula/övergångsställe när man korsar Regnbågsgatan.

Rapporterat i kategori Vägar (Övriga) av Valmet AB, 11:39, tis 17 december 2019

Skickades till Göteborgs kommun, 1 minut senare

Det behövs vägbula/övergångsställe när man korsar Regnbågsgatan. Det kommer bli än mer gångtrafikanter när Geelys nybygge är klart.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?