Tillbaka till samtliga rapporter

Tunga "skylthållare"

Rapporterat av Android i kategorin Vägar (Övriga), anonymt 07:32, tis 17 december 2019

Skickades till Ale kommun, 3 minuter senare

Vet inte om det är rätt kategori men när ska dessa flyttas undan?? De används till olika slags bus... Det finns även påminna andra sidan av vägen.. Sedan är ena bommen, den svarta söndrig och ställs upp så att det bara är att köra genom ändå....

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej, jag pratade med vår entreprenör om detta i går och det är ett arbete som tyvärr fallit mellan stolarna och dom skall åka dit och asfaltera och sedan ta bort skyltmaterialet.

    Tack för att du skickade in detta. God jul Med vänlig hälsning Tobbe Engström

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Tobbe Engström) 07:43, tis 17 december 2019

  • Hej, detta är nu åtgärdat Tack för att du skickade in detta.

    God jul Med vänlig hälsning Tobbe engström

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Tobbe Engström) 08:12, ons 18 december 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?