Tillbaka till samtliga rapporter

Söndrig lampa

Rapporterat av Android i kategorin Gatubelysning, anonymt 14:36, tis 10 december 2019

Skickades till Ale kommun, 4 minuter senare

Söndrig lampa. Blir väldigt mörkt!

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan.

    Ärendet överförs till Ale El.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 15:00, tis 10 december 2019

  • Felet är lagat 2019-12-10. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 10:52, tors 12 december 2019

  • 👍

    Postat anonymt 14:53, tisdag 7 januari 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?