Tillbaka till samtliga rapporter

Gatulampa som inte lyser

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 10:17, fre 6 december 2019

Skickades till Skurups kommun, 3 minuter senare

Har inte fungerat på flera månader.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fixat

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 16:34, mån 9 december 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?